Zemřel dlouholetý člen a čestný člen MS Nové Hrady Jan Klíma

02.09.2020 14:00

Protože lidský život začíná zrozením a končí smrtí, neměli bychom být úmrtím jednoho z nás zaskočeni a tuto informaci vzít na vědomí s tím, že každý stojíme ve frontě na onen svět a je jen otázka času, komu a kdy jeho čas na této zemi vyprší. I přesto, že toto všechno víme, vždy nás smrt blízkého člověka zaskočí a donutí nás zastavit se a uvědomit si, kde jsou nebo by měly být naše hodnoty.

Takto dnes vzpomínáme na našeho kamaráda, bývalého člena a čestného člena Mysliveckého spolku Nové Hrady pana Jana Klímu z Nových Hradů. Pan Klíma byl kamarádské povahy a nikdy nezkazil žádnou srnadu. Osud mu dopřál dožít se krásného věku 85 roků, kdy měl za sebou celou řadu mysliveckých úspěchů a krásných zážitků. Život mu připravil i několik osobních tragédií, které dokázal překonat a vždy byl dobrým kamarádem na našich zábavách a mysliveckých plesech. S Janem se naposledy rozloučíme s mysliveckými poctami tento pátek, dne 4. 9. 2020 ve 13:00 hodin v Buquoyské hrobce na Nových Hradech. Vy, kdo se nemůžete dostavit věnujte našemu čestnému členovi panu Klímovi tichou vzpomínku. Čest jeho památce!!! Bry.