Zemřel člen MS Nové Hrady pan František Pavlík St.

21.04.2020 15:00

Vážení členové a čestní členové, život přináší i smutné zprávy a bohužel další takovou byla zpráva o úmrtí našeh dlouholetého člena pana Františka Pavlíka staršího z Nových Hradů. Pan Pavlík patřil k aktivním myslivcům našeho spolku, kdy se velkým dílem podílel na výstavbě odchovny bažantů a následně na rekonstrukci této budovy při přestavbě na naši klubovnu. Práce vykonal hodně i v naší honitbě a rovněž patřil k aktivním lovcům. V poslední době jej limitovaly zdravotní potíže, které bohužel vyústily až do jeho posledních dní. Pan Pavlík měl nekonfliktní osobnost a nezkazil žádnou legraci.

S panem Pavlíkem se rzloučíme s mysliveckými poctami v pátek 24. 4. 2020 ve 13:00 hodin na hřbitově na Nových Hradech. Myslivecký spolek Nové Hrady vyjadřuje upřímnou soustroust pozůstalým a panu Pavlíkovi věčný klid v nebeských hvozdech. Čest jeho památce! Za MS NH Martin Brychta.