Slovo předsedkyně - Pandemie COVID-19

16.03.2020 18:00

Iveta Marhounová, předsedkyně Mysliveckého spolku Nové Hrady

Vážení členové mysliveckého spolku,

v souvislosti s vládním rozhodnutím o vyhlášení nouzového stavu na základě ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, dochází v posledních dnech k celé řadě různých opatření, jejichž primárním cílem je dostat pod kontrolu šíření viru COVID-19.

Bohužel, stav se mění několikrát denně, skokově přibývají noví nakažení, rozšiřují se rizikové oblasti a s tím přicházejí další vládní nařízení. Některá z nich mají přímý dopad na náš spolek.

Považuji proto za důležité, informovat Vás o těch nejzásadnějších změnách, týkajících se organizace spolkové činnosti:

1. Výroční členská schůze, plánovaná na 28. března 2020 se ODKLÁDÁ, a to na dobu nezbytně nutnou.

2. Brigádnická činnost se POZASTAVUJE, a to až do odvolání.

Přátelé, kolegové, situace je sice velmi vážná, nicméně jsem si 100% jistá, že společně ji zvládneme.

Některé akce se letos určitě termínově, nebo organizačně změní. To je jisté. Nemějte ale strach, náš spolek bude existovat a fungovat dál.

Mým nejdůležitějším cílem je teď zajistit jeho bezproblémový chod, a to v souladu s legislativou a našimi stanovami. To je úkol výboru.

Vás, členy spolku, žádám v tuto chvíli o jedinou věc – dbejte o zdraví Vaše, Vaší rodiny, blízkých i okolí. Neriskujte, prosím, je to zbytečné.

Myslivosti zdar!

Iveta Marhounová, předsedkyně MS Nové Hrady