Myslivecký spolek Nové Hrady má nového místopředsedu a hospodáře.

29.06.2020 11:00

Dne 28. 7. 2020 proběhla odložená výroční schůze našeho mysliveckého spolku. Mimo jiné zde byla řešena otázka doplnění výboru spolku po odstupujících člench výboru. Nové složení výboru se podařilo dovolit a tak došlo ve výboru k těmto změnám. Na postu předsedkyně MS zůstavá Iveta Marhounová, která obhájila svou pozici proti návrhu o odvolání i odvolání zbývajícího výboru. Dále byl zvolen nový myslivecký hospodář, kterým je zatím neoficiálně stávající člen výboru Karel Ottenschläger, který bude navržen na funkci Odboru životního prostředí Měú Trhové Sviny uživatelem honitby. Pokud bude tento návrh úřadem akceptován, bude vše posvěceno oficiálně a to v horizontu čtrnácti dní. Novým místopředsedou se stal Miroslav Weger ml., který na funkci vystřídal Vladimíra Kubeše, ten bude nadále působit v některé z dalších funkcí výboru. Novým členem se stal Michal Weger, který bude rovněž vykonávat některou z uvolněných funkcí. Finančním hospodářem byl po svém odstoupení znovu zvolen pan Jindřich Šnokhaus. Výboru přejeme hodně pracovních a mysliveckých úspěchů.

V průběhu schůze byl předán i dar našemu členovi panu Štefanu Murinovi, který oslavil významné životní jubileum. Do dalších let přejeme hodně zdraví a mysliveckých zážitků v celé naší krásné honitbě. Bry.