Sponzoři plesu MS Nové Hrady

15.01.2019 12:00

Vážení návštěvínci našich stránek, aby jsme mohli uskutečnit myslivecký ples, je k tomu zapotřebí velké úsilí a spousty práce a příprav, které začínají v podstatě ihned poté, co skončí ples poslední. Především je nutné zamluvit muziku a následně prostor pro ples, což je sál hotelu Máj. Zde nám velmi vychází vstříct Město Nové Hrady v čele se starosou Mgr. Hokrem a dále nájemce hotelu Máj paní Monika Šnokhausová. Bez čeho by se ples neobešel je tombola. Hlavní ceny, tedy zvěřinu zajišťuje MS ve vlastní režiii nebo ve spolupráci s ostatními spolky či honitbami. Další ceny věnují naši staří, ale i noví sponzoři, které ze svého věnují ostatním hodnotné ceny a přispějí tak ke kulturnímu vyžití v našem městě. Každý sponzor, který nás obdaroval zaslouží uznání a poděkování nás všech a tak tedy moc děkujeme níže uvedeným:-)))

Město Nové Hrady - Mgr. Vladimír Hokr

Technické služby Nové Hrady - Alena Kedrušová

Sbor dobrovnolných hasičů Nové Hrady - Radek Bandík

Novohradské hory - MVDr. Kypet a Mgr. Kypetová

Konak - Jaromír Novák

Květiny Ing.  Zdeněk Dorschner

Cemix Borovany - Jindřiška Frantesová

Kostka Fit koloběh Nové Hrady - Lenka Brychtová

Výroba pracovních oděvů Horní Stropnice - Jan Sochor

Lověnka Trhové Sviny - Zdeňka Kolářová

Ladislav Staněk, České Velenice

Stavebniny Údolí - Jan Flieger

fa. Petrášek - výroba a potisk oděvů - Marek Petrášek

Další sponzoři budou přibývat dle dodaných seznamů členů MS.