Spolkový ples v Nových Hradech

18.03.2013 11:37

Dne 16. 3. 2013 se od 19:00 hodin v hotelu Máj na Nových Hradech uskutečnil spolkový ples MěÚ Nové Hrady, KIC Nové Hrady a msítních spolků. Celý ples se nesl v duchu dobré zábavy, která vydržela až do samého závěru. Bohatá tombola večer výborně okořenila a hlavní ceny byly opravdu hlavní. Zájezd do Francie, divočák nebo například pobyt pro dvě osoby s prohlídkou známého pivovaru nenechali nikoho v klidu:-) Večerem provázela dechová kapela Veselá muzika pod vedením Josefa Vochozky, která hrála výborně a stejně dobře si vedla i kapela Good Company s hosty Abba Rocks revival a Just Tina Turner-Cher revival, která zvedla ze židle každého:-). Takže velmi vydařená akce, která, doufejme, bude pokračovat i v následujících letech.